Sigurno ste bile u situaciji kada imate dosta voća, a ne znate više šta sa njim. Ili jednostavno nemate vremena, a šteta je da propadne. E pa onda napunite tegle i ostavite za zimu. Po želji trešnjama se mogu odstraniti koštice. Na isti način se mogu spremiti i višnje
Komentari