Po mom starom običaju na internetu čitam mnogo recepata, jer hoću biti u toku. I tajo sam naišla na lepi kolač od višanja koji se ne peče, a kako su vreli dani nije pametno uključivati rernu te je ovo idealan kolač za takve prilike. Što sam više proučavala recept sve su mi se manje sviđali sastojci, a slika kako izgledaju je fantastična i privlačna. Ipak sam se odlučila ta izradu sa mnogim izmenama i dopunama. Meni se kolač izuzetno dopao, pravo osveženje u vrele dane.
Komentari