Muku mučim šta pripremiti za ručak. U zamrzivaču sam imala zamrznutog graška i šargarepu i odlučila sam se za varivo. Volim da koristim kupovni zamrznuti grašak, jer se lakše i brže skuva, kao i zamrznuta šargarepa. Usput sam na internetu naišla na kuglice od ovsenih pahuljica za supu, bez jaja i bez brašna i odlučila sam da manju količinu isprobam u mom varivu. I po starom dobrom običaju ručak mi je izuzetno prijao, jer volim novitete u kuvanju, a okruglice ostvarno daju poseban okus
Komentari